O nas

Dynarek MEBLE – producent mebli na wymiar

Chcemy aby meble na wymiar jakie produkujemy cieszyły oko, przykuwały uwagę i stanowiły ozdobę pomieszczenia

Projektując i tworząc meble, na uwadze  mamy zadowolenie naszego Klienta. Osiągamy je dzięki odpowiedniemu podejściu do pracy.

Nasz proces tworzenia i współpracy z Inwestorem zaczynamy od spotkania, na którym poznajemy Jego oczekiwania i marzenia o idealnych meblach na wymiar. Jest to czas, w którym chcemy dowiedzieć się o wszystkich szczegółach ważnych dla Inwestora, bo od tego momentu stają się one ważne również dla nas.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej kolorystyki mebli, dobór akcesoriów, uchwytów, frontów, blatów stanowi dla wielu wyzwanie – dlatego naszym Klientom te decyzje chcemy ułatwić. Proponujemy skorzystanie z wiedzy i doświadczenia naszych Projektantów.

 

Fazy realizacji

Dokładamy starań na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

Pomysł
Projekt
Realizacja

Pomysł – pierwszy krok
do oryginalnego wnętrza

Projektując meble kuchenne, bądź meble innego rodzaju bierzemy pod uwagę obowiązujące trendy, lecz nie podążamy za nimi ślepo.

Lubimy również rozwiązania nietypowe. To dzięki nim kuchnia, salon, sypialnia, biuro staną się obiektem zachwytu rodziny, znajomych, sąsiadów, współpracowników. Chcemy aby meble na wymiar jakie produkujemy cieszyły oko, przykuwały uwagę i stanowiły ozdobę pomieszczenia.

Projekt

Po zaznajomieniu się z oczekiwaniami Inwestora i przeprowadzenie indywidualnej analizy Jego potrzeb, przystępujemy do wykonania projektu mebli na wymiar.

Projekt uwzględnia możliwości i rozkład pomieszczenia, w którym będą znajdowały się meble. Nie boimy się wnętrz o niesymetrycznych kształtach lub o niestandardowych układach. Dążymy do tego, aby każdą dostępną przestrzeń wykorzystać w sposób odpowiedni. Dzięki temu wnętrze będzie funkcjonalne i ergonomiczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – Klient ma pewność że przestrzeń jaką zaprojektujemy będzie odpowiadać Jego potrzebom. Chcemy dać możliwość wyboru projektu, który Klient uzna za najlepszy dlatego w standardzie przedstawiamy kilka propozycji. Wykonanie projektu w naszej firmie jest bezpłatne. Po zapoznaniu się z pomysłami Projektantów przeniesionymi na projekt, który w pełni odzwierciedla wymiary pomieszczenia, mebli, strukturę, fakturę i rzeczywiste kolory, Klient dokonuje wyboru.

Realizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby ostatni etap naszej współpracy przebiegał bezproblemowo i profesjonalnie.

Priorytetem dla naszej firmy jest zadowolenie Klienta oraz terminowość. Zapewniamy transport wyprodukowanych przez nas mebli, montaż a także kompleksową usługę po-sprzedażową. Na życzenie Klienta istnieje możliwość kompleksowego montażu sprzętu AGD, zlewu , podłączenia związane z oświetleniem.

Etapy prowadzenia projektu

1
pierwsze spotkanie (odbywa się w naszym biurze, lub miejscu inwestycji) ustalenie oczekiwań Klienta,
2
wstępny pomiar - dokonujemy go osobiście lub na podstawie projektów dostarczonych przez Państwa
3
opracowanie kilku bezpłatnych wersji projektu - do wyboru Klienta
4
spotkanie z Klientem i omówienie projektów
5
akceptacja jednego z projektów(z ewentualnymi zmianami lub uaktualnieniami)
6
podpisanie umowy i wpłata zaliczki (ustalany jest termin realizacji i zakres prac)
7
dokładny pomiar w miejscu inwestycji
8
produkcja mebli
9
dowóz i kompleksowy montaż wyprodukowanych mebli
10
odbiór dokonanej realizacji i wpłata pozostałej należnej kwoty
11
opieka po-sprzedażowa z naszej strony