Dynarek MEBLE – pracownia mebli na wymiar

Dokładamy starań, aby meble na wymiar jakie projektujemy i tworzymy cieszyły oko i stanowiły ozdobę pomieszczenia. Zadbamy o to, by Twoje wnętrze oraz meble były osobiste i zachwycające.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których urządzanie i projektowanie wnętrz jest pasją.

Projektując i tworząc meble na wymiar, mamy na uwadze zadowolenie naszego Klienta. Osiągamy je dzięki odpowiedniemu podejściu do pracy. Nasz proces tworzenia i współpracy z Inwestorem zaczynamy od spotkania, na którym poznajemy oczekiwania i marzenia o idealnym wnętrzu. Jest to czas, w którym chcemy dowiedzieć się o wszystkich szczegółach ważnych dla Inwestora, bo od tego momentu stają się one ważne również dla nas.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej kolorystyki mebli, dobór akcesoriów, uchwytów, frontów, blatów stanowi dla wielu wyzwanie – dlatego naszym Klientom te decyzje chcemy ułatwić. Proponujemy skorzystanie z wiedzy i doświadczenia naszych Projektantów. Korzystając z naszych usług doświadczą Państwo profesjonalnego podejścia do tematu projektowania oraz meblowania wnętrz. Doradzimy rozwiania najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

Jeśli potrzebujesz pomocy i doradztwa na każdym etapie urządzania się, to dobrze trafiłeś.

Lubimy dzielić się wiedzą! współpracujemy ze sztabem osób zajmujących się m.in. doborem drzwi, podłóg, klimatyzacją/wentylacją, remontami, doborem sprzętu AGD i RTV i wiele innych. Ułatwimy znalezienie odpowiedzi na każde trudne pytanie.