Meble kuchenne
Kuchnie na wymiar


Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu.

Odpowiednio dobrane, funkcjonalne i ergonomiczne meble kuchenne na wymiar przyczynią się do tego, że gotowanie nie będzie jedynie obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością.

Współpracując z naszymi Klientami przez lata zdążyliśmy się zorientować i wyczulić na potrzeby mieszkańców naszego regionu. Dlatego pod hasłem meble kuchenne Lublin kryje się ogromna wiedza naszych projektantów oraz doświadczenie w wykonywaniu mebli na najwyższym poziomie, dobranych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Meble do kuchni to inwestycja na lata.Wiemy, że wiąże się to z podejmowaniem mnóstwa drobnych decyzji dotyczących szczegółów, które z kolei tworzą całość pozwalającą cieszyć się miłymi chwilami w naszej wymarzonej kuchni. Jako producent mebli kuchennych jesteśmy od tego aby pomóc. Podczas spotkania z projektantem jesteśmy gotowi przekazać Państwu całą nasza wiedzę w miłej atmosferze, aby podejmowanie tych drobnych decyzji było przyjemnością i skutkowało zadowalającymi efektami na całe lata użytkowania Państwa kuchni.

Nasze wybrane realizacje

Dlaczego kuchnie na zamówienie?

Decydując się na zabudowę kuchni na wymiar mamy możliwość podjęcia decyzji w najdrobniejszych szczegółach. Jednak dla niejednego może wiązać się to z niełatwym wyzwaniem. Jesteśmy wręcz zasypywani mnóstwem obrazów, inspiracji dotyczących urządzania wnętrz. Jak się nie zgubić w tym gąszczu pomysłów? Bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem na urządzenie przestrzeni kuchennej są meble na zamówienie. Dają one pewność wykorzystania każdej, nawet najmniejszej i nietypowej przestrzeni. Meble gotowe, modułowe nie zapewnią nam tego, gdyż są produkowane w określonych wymiarach. W związku z tym ciężko jest dopasować je do konkretnie naszej wnęki, długości ściany lub wysokości pomieszczenia. Jest więc konieczne stosowanie maskownic, lub pozostawienie pustych przestrzeni co niekoniecznie wygląda estetycznie, a już na pewno nie ma nic wspólnego z funkcjonalnością. Od tego są meble kuchenne na zamówienie. Dają one o wiele więcej możliwości.

Wybór naszej kuchni na wymiar zależy od specyfiki pomieszczenia. Mamy możliwość wyboru spośród różnych układów, ciągów mebli kuchennych. Układ szafek w literę L, szafki ustawione w dwóch ciągach, aneks kuchenny w jednym ciągu, meble kuchenne z wyspą. Ważne jest aby pamiętać o zachowaniu ergonomii podczas pracy. Rozstawienie poszczególnych szafek i układ miejsc pracy musi zapewniać nam jak najszybsze i najsprawniejsze poruszanie się po pomieszczeniu. Dobrze sprawdzi się tu zasada „trójkąta roboczego”. Nieco więcej na ten temat piszemy na naszym blogu.

Dynarek blog